Rozpis jaro 2011.pdf (28,8 kB)
Jaro 2011 | ||||||
kolo | den | datum | čas | domácí | hosté | |
so | 2.4. | 9 + 10:45 | Bystrc B | Kyjov | ||
15 | so | 2.4. | 15:30 | A | Měnín | |
26 | so | 2.4. | 15:30 | Bílovice | B | |
15 | ne | 3.4. | 10:30 | Jundrov | dorost | |
10 | so | 9.4. | 12:15 | Líšeň B | mladší přípravka | UT |
16 | so | 9.4. | 15:30 | Šaratice | A | |
16 | ne | 10.4. | 13:15 | dorost | Chrlice B | |
25 | ne | 10.4. | 15:30 | B | St.Lískovec B | |
11 | pá | 15.4. | 16:30 | mladší přípravka | St.Lískovec B | |
so | 16.4. | 9 + 10:45 | Bystrc B | Boskovice | ||
17 | so | 16.4. | 16:00 | A | Práče | |
17 | ne | 17.4. | 13:15 | Lokomotiva | dorost | |
15 | ne | 17.4. | 16:00 | B | Chrlice B | |
12 | so | 23.4. | 16:30 | Kohoutovice B | mladší přípravka | |
18 | so | 23.4. | 16:00 | Šatov | A | autobus |
18 | so | 23.4. | 13:45 | dorost | Mor.Slavia B | |
16 | ne | 24.4. | 16:00 | Kr.Pole | B | Řečkovice |
13 | pá | 29.4. | 16:30 | mladší přípravka | Zbrojovka B | |
so | 30.4. | 9 + 10:45 | Bystrc B | Veselí n.Mor. | ||
19 | so | 30.4. | 16:30 | Zastávka | A | |
19 | ne | 1.5. | 14:15 | dorost | Slatina B | |
17 | ne | 1.5. | 16:30 | B | Jundrov | |
14 | pá | 6.5. | 16:00 | Soběšice | mladší přípravka | |
20 | so | 7.5. | 16:30 | A | Jaroslavice | |
20 | so | 7.5. | 14.15 | Řečkovice | dorost | |
18 | ne | 8.5. | 16:30 | Tuřany B | B | |
15 | pá | 13.5. | 16:30 | mladší přípravka | Svratka B | |
so | 14.5. | 9 + 10:45 | Bystrc B | |||
21 | ne | 15.5. | 14:15 | dorost | MCV | |
19 | ne | 15.5. | 16.30 | B | ČAFC B | |
21 | ne | 15.5. | 16:30 | Újezd | A | |
16 | pá | 20.5. | 15:30 | Medlánky | mladší přípravka | |
22 | so | 21.5. | 14:15 | Soběšice | dorost | |
22 | so | 21.5. | 16:30 | A | Moravská Slavia | |
20 | ne | 22.5. | 16:30 | Medlánky B | B | |
17 | pá | 27.5. | 17:00 | ČAFC | mladší přípravka | Pastrn. |
23 | ne | 29.5. | 14:15 | dorost | Lelekovice | |
21 | ne | 29.5. | 16:30 | B | MCV | |
23 | ne | 29.5. | 16:30 | Višňové | A | autobus |
18 | pá | 3.6. | 16:30 | mladší přípravka | Mor.Slavia B | |
24 | so | 4.6. | 14:15 | dorost | Jundrov | |
24 | so | 4.6. | 16:30 | A | Křenovice | |
ne | 5.6. | 9 + 10:45 | Bystrc B | Mikulov | ||
22 | ne | 5.6. | 10:30 | Kohoutovice B | B | |
25 | so | 11.6. | 14:15 | Chrlice B | dorost | |
25 | ne | 12.6. | 16:30 | Modřice | A | |
23 | ne | 12.6. | 16:30 | B | Slatina B | |
so | 18.6. | 9 + 10:45 | Bystrc B | Mor.Krumlov | ||
26 | so | 18.6. | 14:15 | dorost | Lokomotiva | |
26 | so | 18.6. | 16:30 | A | Únanov | |
24 | so | 18.6. | 16:30 | Řečkovice B | B |