Vyhledávání

Memoriál Petra Kocmana 25.6.2011

29.06.2011 08:01

Dne 25.6.2011 uspořádala společnost SPORTHILL  na hřišti SK Žebětín memoriál Petra Kocmana ve futsalu.Vítězem tohoto memoriálu se stalo mužstvo Wykova,které ve finále porazilo Oknoservis. Třetí místo získala Mor.Slavia před Tetčicemi.

Zároveň s tímto memoriálem se uskutečnil turnaj přípravek (vítězem se stalo FC Zbrojovka Brno) a v odpoledním zápase hostili domácí SK Žebětín bývalé spoluhráče (z FC Zbrojovky Brno) Petra Kocmana. Byla zde samé zvučné jména jako René Wagner, Zúbek, Švancara,Dostálek, Vlasák,Křivánek P., Cihlář Zd.,Šmíd,Chaloupka,Kolomazník,Holomek,atd..kamarády přijel podpořit i reprezentant a hráč HC Komety Brno Petr Habáček.Utkání skončilo o něco dříve a bývalí spoluhráči ze Zbrojovky vyhráli jednoznačně poměrem 3:10. Výtěžek z této akce věnovala firma SPORTHILL rodině Petra Kocmana.